Súkromný detektív na preverovanie osôb

Získavanie informácií o záujmovej osobe

Činnosť, ktorou sa naša detektívna kancelária zaoberá, je známa aj obyčajným ľuďom a na 100% ste podobné preverovanie realizovali aj vy. Ide o situácie, keď si pozeráte budúceho kolegu na facebooku, sledujete instagram ženy, ktorá sa vám páči alebo sa popýtate susedov na lokalitu, v ktorej plánujete kúpiť dom. Mnoho informácií sa dá zistiť z verejne prístupných zdrojov alebo jednoduchým rozhovorom. Dôležité je iba vedieť kde hľadať a ako sa pýtať.

Hlavný rozdiel medzi samozvaným vyšetrovateľom a detektívnou kanceláriou spočíva v tom, že súkromný detektív za mesiac urobí desiatky preverení a preto sa mu oplatí investovať aj do budovania hlbších zdrojov informácií. Sem patria napríklad platené databázy, ktoré sú pre bežného smrteľníka drahé alebo kontakty na vybrané osoby s prístupom do uzavretých evidencií.

Samostatnou časťou sú aj kontakty z bezpečnostných zborov, nakoľko väčšina skutočných detektívov má dlhoročné pracovné skúsenosti z PZ alebo spravodajských služieb.

Jednoducho detektívna kancelária je na podobné preverovanie najlepšie pripravená a zároveň má aj oprávnenie podobné previerky realizovať (za predpokladu, že disponuje licenciou na prevádzkovanie detektívnej služby).


V akých prípadoch sa previerky osôb najčastejšie realizujú

Pri dokazovaní nevery sme sa najčastejšie stretávali s potrebou preveriť milenca alebo milenku. Možno to poznáte (dúfame, že nie) – manžel si našiel milenku alebo žena milenca a chcete o tom človeku vedieť úplne všetko: chcete vedieť osobný stav, či je ženatý, vydatá, v dlhodobom vzťahu, kde pracuje, koľko zarába, či má deti a nakoniec aké má telefónne číslo, aby ste ho mohli kontaktovať a vyriešiť túto nepríjemnú situáciu.

Ďalej máme veľa prípadov týkajúcich sa majetkových pomerov. Otec nechce platiť alimenty a preto pracuje na čierno – treba zistiť kde. Dlžník sa vyhýba plateniu a pred súdom treba zistiť, či má nehnuteľnosti, vozidlo, príjem alebo iný majetok. U osôb podozrivých z krádeží sa preveruje životný štandard vo vzťahu k oficiálnemu príjmu a podobne.

Hľadáme osoby, s ktorými klienti stratili kontakt. Vzdialení príbuzní, prípady adopcie, prerušenie kontaktu s rodinou pre spory.

A takisto hľadáme osoby, ktoré sa snažia pred svetom alebo pred veriteľmi skryť. Prípady úteku do zahraničia, zatajovanie bydliska, práce, hľadanie kontaktu, majetku atď.

Okrem vyhľadania osoby zabezpečujeme aj doručenie súkromného listu, ak chcete mať istotu, že sa k osobe zaručene dostane a obsah si prečíta.


Prečo sú klienti s našimi detektívnymi službami spokojní

V prvom rade zamestnávame iba spoľahlivých ľudí, ktorí svoju prácu odvedú na 100%. Samozrejmosťou je bezpečnostná prax, vysokoškolské vzdelanie, morálne a osobnostné predispozície.

Ďalším významný prvok je nastavenie ceny od výkonu. U nás zaplatíte iba nízku zálohu a vysokú odmenu až po dodaní informácií. Považujeme to za dostatočne motivujúci prvok k podaniu najlepších výkonov.

Cena našich služieb je takisto bezkonkurenčná,  pretože neplatíme zbytočné priestory, zbytočné vybavenie, ktoré sa na detektívne služby nedá využiť  a hlavne neplatíme zbytočných ľudí, ktorí sa na preverovaní nepodieľajú.


Záujem o služby súkromného detektíva

Ak máte záujem o využitie našich služieb, môžete nás kontaktovať prostredníctvom formuláru uvedeného na našej stránke.


Čítať nasledujúci článok CENA SÚKROMNÉHO DETEKTÍVA >>