Ako objednať služby súkromného detektíva

Ako dlho trvá práca súkromného detektíva?

Detektívne služby sú vo všeobecnosti závislé hlavne na správaní osoby, o ktorej potrebujeme získať informácie. Miera otvorenosti a ostražitosti je u každého človeka trochu iná. Niekto nemá problém celý súkromný život pravidelne zdieľať na sociálnych sieťach, mená svojich detí nalepiť na kufor auta a pod vlastným menom vystupovať pri predaji na bazároch, spolu so zverejnením telefónneho čísla.

Na druhú stranu existujú ľudia, ktorí majú telefónne číslo písané na bezdomovca, dom na právnika, vozidlo na občianske združenie a sociálne siete nepoužívajú vôbec.

Napriek tomu 90% normálnych ľudí po sebe zanecháva stopy, ktorých sa môže súkromný detektív chytiť a zistiť potrebné informácie.

Optimálna doba na preverenie osoby je 1-2 týždne. 


Vstupné informácie o preverovanej osobe

Dôležitým momentom pri objednávke detektívnych služieb sú vstupné informácie, ktoré má klient k dispozícii o záujmovej osobe. Úplnou samozrejmosťou by malo byť meno, priezvisko a dátum narodenia. Podľa týchto údajov je možné stotožniť každého. Ďalej je významným vodítkom lokalita, kde táto osoba pôsobí alebo v minulosti pôsobila, pracovné zameranie, vzdelanie alebo záľuby. Z týchto údajov je potom možné vytipovať osoby, ktoré by bolo možné osloviť a pod vhodnou legendou zistiť požadované informácie. Ak máte záujem o detektívne služby zamerané na previerky osôb, napíšte nám každú jednu maličkosť. Aj najmenší detail nám môže otvoriť cestu k dôležitému zisteniu.


Rozsah požadovaných informácií

Mnoho klientov má tendenciu pri rozsiahlom preverení dopytovať aj informácie, ktoré veľakrát nie sú veľmi dôležité, ale môžu zbytočne vzbudiť nedôveru u inak spolupracujúcich osôb. Preto sa snažíme od klientov zistiť, ktoré informácie sú pre nich podstatné, aby na nich mohol súkromný detektív pracovať medzi prvými. Pokiaľ sa „medzi rečou“ podarí zistiť aj menej dôležitú informáciu, bude to pre nás plus, ale nemá význam prísť o dôležitý kontakt – ochotnú osobu, ktorá by mohla mať pocit, že už toho povedala príliš.


Dôvod na preverenie osoby

Robíme iba prípady, kde máme istotu, že poslúžime dobrej veci. Najväčšiu radosť nám robia prípady, kde treba nájsť kontakt na vzdialeného príbuzného a výsledkom je spokojnosť všetkých zúčastnených strán. Takisto rozumieme prípadom rodičov, ktorí sa boja o svoje deti a treba preveriť v akých podmienkach existujú.

Medzi problematické zákazky patria hlavne také dopyty, kedy chce niekto zistiť používané vozidlo bývalého partnera,  zistiť adresu milenca svojej ženy alebo nájsť svoju partnerku, ktorá utiekla z dôvodu domáceho násilia.

Preto sa môže stať, že niektoré prípady nezoberieme a preto by sekcii na dôvod preverenia mali klienti venovať zvýšenú pozornosť.


Všetky uvedené okruhy otázok sú zakomponované aj do nášho dopytového formulára.

Ak máte záujem o služby súkromného detektíva, potom ich, prosím, nevynechávajte.


<< predchádzajúci článok cena súkromného detektíva 

                                                                             nasledujúci článok AKO MÔŽE SÚKROMNÝ DETEKTÍV OBSTARAŤ DÔKAZY >>